Profil firmy

 

SIHI osiąga poziom zatrudnienia na świecie wynoszący ponad 1600 osób i obrót przekraczający 250 mln Euro.
Od ponad 80 lat SIHI jest wiodącym producentem innowacyjnych technologii dotyczących pomp do cieczy, pomp próżniowych i systemów inżynierskich, które stosowane są głównie we wszystkich segmentach przemysłu procesowego.


Transportujemy ciecz i gazy ... pewnie i bezpiecznie
Od ponad 80 lat SIHI jest światowym liderem w zakresie pompowania cieczy i gazów z wykorzystaniem najwyższej jakości pomp i systemów z pierścieniem cieczy, próżniowych i sprężarek. Projektujemy i wytwarzamy pompy z pierścieniem cieczy, pompy próżniowe, sprężarki i systemy inżynierskie dla wielu zastosowań w przemysłach chemicznym, farmaceutycznym, energetycznym, dostawy wody/odprowadzania ścieków, tworzyw sztucznych, stalowym, papierniczym i maszynowym.


Skupiony na służbie przemysłowi
Firma SIHI ma na celu zapewnienie niezrównanej obsługi serwisowej, przez skupienie się na potrzebach przemysłu. Pierwotnie segmenty rynku zostały podzielone na trzy części: chemiczny, przemysłowy oraz energii i ochrony środowiska. Szeroka wiedza dotycząca zastosowań połączona z uznanymi typoszeregami produktów SIHI zapewnia zaufanie na szerokim zakresie rynków i procesów produkcyjnych. SIHI oferuje najwyższy poziom zaangażowania w sprawy swoich klientów poprzez opiekę i wsparcie oferowane dla wszystkich pomp i systemów firmy użytkowanych w przemyśle. Nasz serwis całkowicie obsługuje klienta w czasie żywotności jego urządzenia.


Nasze marki

SIHIProdukcja pomp bocznokanałowych, odśrodkowych i wielostopniowych, jak również pomp próżniowych suchych i z pierścieniem cieczy oraz systemów dla przemysłu procesowego oraz innych sektorów przemysłu.
HALBERG  Wytwarzanie kondensatu, pompy zasilające kotłów i pompy wody chłodzącej dla wytwarzania energii. Nasz serwis dużych pomp wykonuje wszystkie czynności serwisowe dla marek HALBERG, MAN i Balcke-Dürr.
Produkcja mieszadeł specjalnych dla oczyszczalni ścieków.
LaBourPompy dla przemysłu chemicznego, gdzie wymagane są specjalne materiały i/lub samozasysanie.
SERVICEPosiadając ponad 100 centrów serwisowych na całym świecie, gwarantujemy wyjątkowy i natychmiastowy serwis w Twojej lokalnej sieci wsparcia.

Lokalna sieć serwisowa - obsługiwana globalnie
SIHI rozumie potrzebę zapewnienia najwyższego poziomu troski i obsługi dla wszystkich swoich produktów będących w eksploatacji.Centra serwisowe SIHI znajdujące się na całym świecie zapewniają zawsze najlepszą obsługę i znajdują się w odległości pozwalającej na łatwy dostęp.


Zapewnienie jakości
Przez wszystkie zakłady firmy SIHI oferowane jest całkowite zapewnienie jakości w ramach standardów zgodny z ISO 9000. Formalne dyrektywy wydane są również zgodnie z wymaganiami oznakowania CE Unii Europejskiej. Wszystkie zakłady produkcyjne grupy na całym świecie spełniają wymagania regionalnych norm jakości, jak również odpowiednie wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy.


Projektowanie
W świecie rosnącej konkurencji mamy możliwość zapewnienia nowych, innowacyjnych rozwiązań, które są zarówno ekonomiczne jak i zapewniają wysoki poziom niezawodności. Korzystanie z najbardziej zaawansowanych pakietów komputerowego wspomagania projektowania zapewnia uzyskanie optymalnych charakterystyk mechanicznych i hydraulicznych.


Produkcja
Zakłady produkcyjne i montażowe na całym świecie działają jako jednostki odrębne, tworzące część zintegrowanej, globalnej sieci produkcyjnej. Te centra doskonałości projektowania inżynierskiego wytwarzają i rozwijają produkty, systemy i technologie korzystając z najnowszego przetwarzania z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie.


Praca w partnerstwie
Nasze zrozumienie Twoich wymagań aplikacyjnych i procesowych umożliwia nam znalezienie ekonomicznych rozwiązań dopasowanych do Twoich procesów
.