Nasza wiedza. Twoje zmniejszenie zużycia energii. Twój zysk.

Wiedza z zakresu cieczy, płynów, gazów i par oraz ich przesyłu wraz z unikatowymi zdolnościami SIHI pozwalają na zapewnienie naszym klientom optymalnego układu pompowego. Niezależnie od wymogów procesów chemicznych, wytwarzania próżni czy energii, odzysku oparów węglowodorów (VOC) lub też zbadania możliwości zmniejszenia kosztów inwestycyjnych czy też zwiększenia czasu życia urządzeń, nasz zespół zapewni optymalne rozwiązanie.

 

 

Rynki

Skupienie uwagi na przemysłach i zastosowaniach.

Firma Sterling SIHI ma na celu zapewnienie niezrównanej obsługi serwisowej, przez skupienie się na potrzebach przemysłu. Pierwotnie segmenty rynku zostały podzielone na trzy części: chemiczny, przemysłowy oraz energii i ochrony środowiska. Wszystkie one związane są z dużym naciskiem na wsparcie serwisowe.

Produkty & Serwis

Od ponad 80 lat projektujemy i wytwarzamy pompy cieczy, pompy próżniowe i kompletne systemy inżynierskie dla wielu zastosowań w przemysłach chemicznym, farmaceutycznym, energetycznym, dostawy wody/odprowadzania ścieków, spożywczym i browarniczym, tworzyw sztucznych, stalowym, papierniczym i produkcji maszyn.

 

Korporacja

Światowy lider w transporcie cieczy

Firma SIHI specjalizuje się w pompach do cieczy oraz pompach i systemach próżniowych. Organizacja oferuje szeroki asortyment rozwiązań inżynierskich związanych z obsługą potrzeb transportu płynów w przemyśle procesowym.

Posiadając ponad 10 centrów produkcji, 60 biur sprzedaży i ponad 100 centrów serwisowych na całym świecie, SIHI jest usytuowana strategicznie, celem zapewnienia intensywnej sieci wsparcia na poziomie lokalnym.

Ponad 1600 pracowników grupy SIHI zaangażowanych jest w prace badawcze, projektowe, produkcję i obsługę systemów i produktów dla przemysłu procesowego.