Naše síla šetří Vaší energii.

Kvalifikace v zacházení s kapalinami, plyny a párami dává společnosti SIHI jedinečnou schopnost v navrhnutí optimílního systému pro své zákazníky. Je-li zadán požadavek na zpracování chemických látek, tvorbu vakua, výrobu energií, pokrytí VOC emisí nebo prostě na snížení nákladů za životnost, náš tým nalezne vždy vhodné řešení.

 

 

 

Trhy

Zaměření na odvětví a oblasti použití.

Zaměřujeme se především na chemii, průmyslová odvětví a na trh v oblasti energetiky a životního prostředí tak, abychom mohli svým zákazníkům na těchto trzích nabídnout  bezkonkurenční služby od poradenství až po servis. V první řadě věnujeme pozornost klíčovým trhům v oborech chemie, průmysl, energetika a životní prostředí.

Produkty & Servis

Již více jak 80 let dodáváme kapalinová čerpadla, vývěvy a evakuační systémy pro nejrozličnější aplikace v chemii, farmacii, energetice, vodním hospodářství, potravinářském průmyslu, ve výrobě umělých hmot, oceli, papíru a ve všeobecném strojírenství.

 

Společné

Jedna z největších čerpadlářských firem na světě

 

Firma SIHI se specializuje na kapalinová čerpadla, vývěvy a kompletní systémy. Pro aplikace v procesním průmyslu je k dispozici široké spektrum výrobků.

 

Po celém světě má firma SIHI 10 výrobních podniků, 60 odbytových míst a 100 servisních středisek.

Přes 1 600 zaměstnanců vyvíjí, konstruuje a vyrábí produkty a zařízení pro procesní průmysl a zajišťuje optimální péči o zákazníka.